Şartlar & Koşullar

  

SATIŞ SÖZLEŞMESİ


· 18 yaşından küçük kişiler Kitapsal.com'dan alışveriş yapamaz. Kitapsal.com çocuklara yönelik ürünler satışa sunmaktadır; ancak bunları yetişkinlere satmaktadır.

· Sitemizden üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.

· Kitapsal.com'dan banka havalesi, mobil ödeme ve kapıda nakit ödeme ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta (7 GÜN) içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

· 50 TL üzeri kargo ücretsiz olup, 'MNG KARGO' veya 'PTT KARGO' ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Bu konuda tasarruf Kitapsal.com'a aittir.

· Kapıda Ödeme seçeneği 20 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

· Kitapsal.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları kitapta %8 ve kargo için %18'dir.

· Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

· Kitapsal.com web sitemizden sipariş verdiğinizde e-posta adresinize bu siparişe dair onayladığınız bilgiler gönderilecektir. Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.

· Siparişin verildiği tarih banka hesaplarımıza sipariş havalelerinin girdiği tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır.

· Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.


İPTAL

· Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız +90 212 528 91 46 nolu telefonumuzdan bize ulaşmanız veya bu adresimize e-mail göndermeniz gerekmektedir.

· Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.

· Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


İADE


Adresinize Eksik, Hatalı veya Hasarlı Ürün Gönderilmesi

·  Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin tümünün, eksiksiz ve çalışır durumda elinize geçmesini sağlamak sorumlu hizmet anlayışımızın gereğidir. Elimizde olmayan kimi nedenlerden ötürü, faturanızda belirtilen miktara göre eksik, farklı ya da gözle görülür biçimde hasarlı bir ürün teslimatı yapılması halinde; durumu kargo elemanının şahitliğinde tutanağa geçirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı hususunun, tutanakta mutlaka belirtilerek sizin tarafınızdan ve kargo elemanı tarafından imzalanması gerekmektedir. Böyle bir durumla karşılatığınızda eksik ya da hasarlı olan ürünleri, en kısa sürede temin ederek adresinize ulaştırabiliriz. Bu durumda herhangi bir ek kargo ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

·  Ayrıca bu konuyu en kısa sürede bu adresimize e-mail ile bildirmelisiniz. İade işleminizi hatasız ve süratle gerçekleştirebilmemiz için, bizi zamanında haberdar etmeniz büyük önem taşımaktadır. Bu koşullar altında iade ettiğiniz tüm ürünlerin bedeli, hesabınıza iade edilecektir.


ÖDEMELER

· Ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz (banka havalesi, mobil ödeme, kapıda nakit) ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz.

· Havale ile ödemelerde sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

· Havale işlemleri sırasında ilgili kurum tarafından talep edilebilecek "masraf" vb. ücretlerin karşılanması tamamen müşteriye aittir.

· Ödeme işlemini yaparken Sipariş Numarasını mutlaka belirtiniz.

· Havale ile yaptığınız ödemelerde ödemenizi gösteren banka dekontunu bu adresimize "HAVALE DEKONT" başlığı ile gönderiniz.

 Kitapsal.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

KitapSal Yayın © 2018
Altyapı: OpenCart-TR